deski


ISS Projekt sp. z o.o. powstała z myślą o dostarczaniu inteligentnych rozwiązań zarówno w obszarze gospodarczym jak i społecznym. ISS Projekt skupia specjalistów w zakresie:

  • rozwiązań inwestycyjnych
  • doradztwa gospodarczego
  • rozwiązań ekonomii społecznej
  • rozwiązań proekologicznych.

macbook-336692_1280-345x259Działania spółki oparte są o współpracę z sektorem gospodarczym zarówno w kraju jak i poza jego granicami. W oparciu o doświadczenia ekspertów, jak i wdrażanych programów na terenie całej Europy oferujemy Państwu najwyższy standard świadczenia usług. ISS Projekt kładzie również mocny nacisk na całościową wizję inwestycji w oparciu o silne doradztwo prawne jak i mnogość możliwych do zaproponowania rozwiązań (Innovative Social Solutions).

Kadra

Prawdziwą jakość naszej firmy tworzą ludzie. Przez wszystkie lata naszej działalności zgromadziliśmy wokół siebie zespół doświadczonych ekspertów, specjalistów i trenerów, praktyków z różnych dziedzin.

Trenerzy, których Państwu rekomendujemy to osoby, które zdobyły doświadczenie w wieloletniej pracy oraz posiadające kwalifikacje do prowadzenia działalności dydaktycznej.

Dbamy o Państwa zadowolenie oraz dbamy o naszych Trenerów dlatego staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pracy – tak, aby szkolenia, które prowadzą były na najwyższym poziomie.

Referencje